Кошик
3643 відгуків
+380930075755
+380930075755
+380930075755
Розничный отдел
+380980075755
Розничный отдел
+380962116494
Оптовый отдел
+380636364469
Оптовый отдел
Профессиональная косметика

Дорожня косметичка - якою вона повинна бути?

Дорожня косметичка - якою вона повинна бути?

18.09.18

Дівчина без косметики – як солдат без зброї. Складно знайти представницю прекрасної статі, яка вирушає в подорож або відрядження, не захопивши з собою декоративну косметику та інші б'юті-новинки. Набір засобів може відрізнятися, але при цьому існує базовий must have без якого нікуди.

Критерії відбору

При величезній різноманітності існуючих дорожніх косметичок, безліч моделей які представлені на сайті https://magiya-krasoty.com.uaнеобхідно чітко визначитись з критеріями відбору. Представити свій дорожній валізу або сумку, проаналізувати скільки місця можна відвести під косметичку, яка кількість косметики знадобиться далеко від дому і приступати до вибору.

 1. Форма. Тут все залежить від польоту фантазії виробника. Найпоширеніші - кругла, квадратна, витягнута, плоска.

 2. Розмір – висота, ширина, внутрішній обсяг.

 3. Матеріал. Натуральний або синтетичний вирішувати Вам. Однак не слід забувати, що косметичка використовується часто і через певний період часу потребуватиме прання або миття.

 4. Лаконічність і простота. Необхідні речі повинні швидко перебувати і правильно зберігатися.

 5. Кількість відділень.

 6. Спосіб фіксації і застібки.

 7. Додаткові пристосування.

Спираючись на ці пункти можна легко визначитися з вибором і не переживати за зберігання і транспортування улюблених косметичних засобів.Дорожня косметичка

Про ідеальну дорожньої косметичці

Вирушаючи в дорогу необхідно зібрати не тільки предмети декоративної косметики, але і гігієнічні засоби, парфуми, засоби для укладання волосся. Ідеальна дорожня косметичка являє собою кілька відділень, сполучених між собою, кожен їх яких щільно закривається. Це дозволить розкласти косметику по функціональному призначенню, зберегти в цілісності тендітні косметичні засоби.

В путешествии важно понимать, удобно ли будет воспользоваться такой косметичкой в полевых условиях. Поэтому заранее обратите внимание на такие функциональные особенности дорожной косметички как:

 • Наличие крючка. Находясь в ванной комнате или перед зеркалом за отсутствием свободного пространства вокруг, очень удобно повесить косметичку рядом с собой.

 • Несколько отделений, возможность снимать их. Чтобы не брать с собой дополнительную маленькую косметичку для дамской сумочки, можно отстегнуть одно из отделений дорожной косметички и наполнить его необходимыми на день средствами.

 • Правильні застібки. Косметичка не повинна розпадатися, кожне кріплення повинне надійно закриватися.

 • Непрозорі відділення. Знадобляться, щоб сховати від сторонніх очей різні жіночі секрети і засоби гігієни.