Кошик
3643 відгуків
+380930075755
+380930075755
+380930075755
Розничный отдел
+380980075755
Розничный отдел
+380962116494
Оптовый отдел
+380636364469
Оптовый отдел
Профессиональная косметика

Види перукарських болванок - навчальних голів

Види перукарських болванок - навчальних голів

19.10.18

Для того, щоб стати майстром в будь-якій справі необхідні тренування. Як спортсмени щодня працюють для встановлення рекорду, так і представили б'юті-індустрії просто зобов'язані відточити свої навички.

Початківці перукарі, перед тим як приступати до стрижці клієнтів, зобов'язані пройти не тільки теоретичне навчання, але і відпрацювати свої вміння. Всім властиво помилятися, особливо на початку професійного шляху. І щоб помилки не коштували клієнту зіпсованих волосся, новачки починають свою роботи з експериментів над манекенами.

Що потрібно знати про навчальної голові

Болванка, голова, манекен, лялька або муляж – все це назви одного і того ж, вкрай необхідного предмета. Навчальна голова необхідна на проміжному етапі, коли перукар-початківець вже прослухав лекції і готовий приступати до дій. Однак болванка потрібна не тільки новачкам. Часто на ній відпрацьовують складні стрижки або експериментальні фарбування, тренують швидкість плетіння або виставляють її на навчальних заходах в якості прикладу виконаних робіт.

Перед придбанням манекена, важливо визначити для себе мету його використання. Оскільки матеріали, з яких він виготовляється, мають специфічні властивості і можуть не підійти для того або іншого формату роботи.

З чого вибираємо

Болванки розрізняють за двома основними критеріями:

  1. Матеріалу волосся

  2. Довжині волосся

Ми розповімо про кожному типі манекенів, щоб Ви володіли інформацією і могли легко підібрати навчальну голову виходячи з власних потреб.Навчальна голова 20% натуральних волосся

Синтетичні волосся. Простий, дешевий варіант. Однак по-справжньому заощадити з ними не вийде, оскільки термін експлуатації таких голів украй низький. Основні покупці таких болванок – початківці майстра, яким необхідно відпрацювати стрижку. Найчастіше вони ще не встигли озброїтися дорогим перукарським інструментом, який зіпсується від зіткнення з синтетичними нитками. Що стосується відпрацювання зачісок, то штучні волосся такого типу не дуже податливі, зібрати їх буде дуже важко. Шпильки і шпильки будуть ковзати, а застосування будь-якого електроінструменту заборонено. Зробити накрутку або гофре манекену з синтетичними волоссям не вийде. Ще одне табу накладено на миття. Після миття волосся на болванці сплутуються.

Протеїнові волосся. Краще попередніх, але теж не ідеальні. Новачок вже зможе озброїтися плойкою. Але важливо пам'ятати, що протеїнові нитки тримають придаваемую форму не більше п'яти хвилин. Для таких муляжів існує особливий звід правил. В залежності від виду протеїнових волосся, варіюється і допустимий рівень температури електроприладів. Перед використанням обов'язково прочитайте про це в інструкції. В іншому випадку нитки розм'якшуватися і склеятся між собою.

Натуральні волосся. Звичайно, такий манекен має найвищу ціну, яка часто відлякує початківців майстрів. Однак фронт робіт, які дозволено робити з такими болванками необмежений. Стрижки, укладання, накрутка, фарбування – всі процеси ідентичні роботі з реальним клієнтом. Шампуні, кондиціонери, маски не завдають ніякої шкоди волоссю муляжу. Такий девайс прослужить більше часу, ніж будь-який з його аналогів.