Кошик
3645 відгуків
+380930075755
+380930075755
+380930075755
Розничный отдел
+380980075755
Розничный отдел
+380962116494
Оптовый отдел
+380636364469
Оптовый отдел
Профессиональная косметика

Аксесуари для волосся

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

«Крокодильчики» і «качечки» - це не перелік тварин з зоопарку, а перукарні аксесуари, незамінні під час стрижки та моделювання зачісок. Не варто плутати їх з шпильками, які використовуються в повсякденному житті. Спеціальні затискачі має дві головні особливості:

  1. Відсутність декору у вигляді каменів, стразів, оскільки це виключно функціональні пристосування.

  2. Щільність, оскільки такі вироби дійсно тримають волосся, дозволяючи рукам майстра проводити необхідні процедури.Аксесуари для волосся

Якими бувають перукарські шпильки

Широкий асортимент професійних невидимок для волосся, а також всіляких затискачів необхідні, оскільки більша частина технік передбачає поділ волосся на кілька пасом, постійно притримування або розчісування.  Фіксувати пасма руками одночасно в декількох місцях не вийде, тому на допомогу приходять помічники – невидимки, затискачі, валики для зачіски і шпильки.

Відомі в побуті «крабики» практично не використовуються в салонах краси. На їх зміну прийшли «качечки», виконані у формі двох пластин, скріплених разом з одного боку. При цьому, такі аксесуари мають свою класифікацію:

  1. Класичні моделі – легкі, виготовлені їх карбону, вони відмінно переносять вплив хімічних матеріалів. При цьому, вони можуть бути використані під час стрижки для поділу волосся на пасма.

  2. Вироби з додатковими зубчиками. Завдяки таким затискачів, можна надійно зафіксувати волосся для проведення процедур.

  3. Варіації з прихованою гумкою. Такі пристосування дбайливо ставляться з кожної волосинки і мінімізують ризики їх зачіпки подальшого виривання.

Такі затиски для волосся перукарські купити через інтернет-магазин ми б порадили початківцям майстрам, які ще не довели свої дії до досконалості.

Існує ще одна рідкісна різновид затискачів – потрійні, кожна частина яких з'єднуються на підставі, а далі розходяться для поділу волосся на пасма. Такий інструмент підійде під час процедури фарбування мелірування.

Для використання в домашніх умовах також можна купити затискачі для волосся перукарні, які допоможуть під час укладання феном або накрутки.