Кошик
3643 відгуків
+380930075755
+380930075755
+380930075755
Розничный отдел
+380980075755
Розничный отдел
+380962116494
Оптовый отдел
+380636364469
Оптовый отдел
Профессиональная косметика

Девайси для навчання плетіння: голова-манекен

Девайси для навчання плетіння: голова-манекен

05.03.19

Навчання перукарському мистецтву не обмежується уміннями підрівняти кінчики волосся або підстригти чубок. Справжні майстри своєї справи можуть здійснювати всілякі маніпуляції з волоссям. Вони слідують модним тенденціям і завжди готові запропонувати клієнтові креативні, унікальні зачіски, фарбування плетіння. Сьогодні в моду увійшли африканські косички, канекалоны, об'ємні та багатоярусні коси. Щоб навчитися створювати такі шедеври знадобиться цілий набір девайсів. Тому насамперед необхідно придбати навчальну болванку-голову з натуральними або штучними волоссям, озброїтися аксесуарами і починати тренування.

Вибираємо якісний манекенНавчальний манекен для зачісок

Щоб тренування не закінчилася фатально і пасма не залишилися в ваших руках після простих маніпуляцій, слід уважно поставитися до вибору манекена. Якісна болванка допоможе освоїти не тільки прості види плетіння, але і складні зачіски, основою яких є коси. Варто зауважити, що плетіння, навіть професійне, заплутує пасма. Якщо навчальні голови з волоссям для зачісок мають штучні нитки, то починаючому майстрові слід акуратно розплітати свої творіння, щоб не зашкодити і без того крихкі пасма. Натуральний волосся більш стійкий, але і за ним важливо вчасно доглядати.

Яким болванкам варто віддавати пріоритет:

 1. Манекен копіює зростання людських волосся. Пасма вшиваються в пластикову основу по колу, поза вони прошиті і щільно тримаються. Міцність можна перевірити простим рухом руки вздовж всієї довжини волосся. Якщо волоски залишаються в руках, то краще підібрати іншу ляльку.

 2. Волосся вже завите гофре. По-перше, хвилясте волосся самі підказують як їх складати в коси, це полегшує перші тренування. По-друге, гофровані пасма об'ємніше, тому і зачіски виглядають ефектніше.

 3. Кращим варіантом вважається, коли волосся спрямовані від чола до потилиці. Це виключить можливість появи вихорів.

 4. Якщо вам крім плетіння потрібно буде відточувати навички роботи з електричним інструментом, то краще зупинити вибір на болванках з натуральними волоссям.

 5. Обращайте внимание на лицо куклы. Часто производители не уделяют должного внимания прорисовыванию глаз, носа и губ. От этого внешний вид и выражение лица манекена выглядят не лучшим образом.

Какие аксессуары пригодятся для плетения

Помимо учебного пособия, начинающий мастер плетения должен приобрести вспомогательные аксессуары. К ним относятся:

 • набор расчесок;

 • резинки;

 • заколки;

 • фиксирующие средства;

 • распылители;

 • зажимы;

 • шпильки.

Деякі моделі болванок продаються в комплекті зі штативом. Таке придбання вигідне, адже штатив – обов'язковий девайс. Він допоможе зафіксувати голову, тим самим полегшуючи роботу.

Гумки краще вибирати маленькі, силіконові, які практично не виділяються на тлі волосся. Не в кожної зачіски пасма вдасться зафіксувати за допомогою невидимок або шпильок.