Кошик
3645 відгуків
+380930075755
+380930075755
+380930075755
Розничный отдел
+380980075755
Розничный отдел
+380962116494
Оптовый отдел
+380636364469
Оптовый отдел
Профессиональная косметика

Ножиці для стрижки волосся

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Професійні ножиці для стрижки волосся, представлені в інтернет-магазині “Магія Краси” відрізняються високими ергономічними показниками і оптимальної заточуванням лез. Даними інструментами успішно користуються тисячі кваліфікованих майстрів-перукарів. У своїх відгуках наші клієнти згадують, що при роботі з ножицями не втомлюється рука, а сам інструмент служить роками. Леза не потребують частого заточування і не розходяться з часом.

Моделі для филировки

В каталозі ви знайдете якісні перукарські ножиці для филировки й тушевания пасм. В основному - односторонні, де зубці розташовані тільки на одному полотні. Такі моделі більше підійдуть вже досвідченим майстрам. Наші ножиці оснащені оптимальною кількістю і кутом нахилу зубців для забезпечення максимально якісного зрізу.

Прямі моделі

Прямі моделі - це професійні ножиці для стрижки волосся, бороди і вусів. Більшість моделей з нашого каталогу випущені зі стандартної європейської заточкою, ідеальною для моделювання класичних стрижок і окантовки. Підійдуть майстрам будь-якої кваліфікації. Оптимальний вибір для початківців.

Наших ножиць

Вашій увазі представлені високоякісні інструменти для стрижки волосся, виготовлені спеціалізованими виробниками. Особливості наших моделей:

  • ножиці лінії ESTET і T&G оснащені ергономічними ручками, які не мають надмірний тиск на руку і не натирають пальці;
  • виготовлені зі стійкого і міцного сплаву нержавіючої сталі;
  • піддаються дезінфекції;
  • деякі моделі йдуть в комплекті з чохлами, покликаними вберегти інструмент від падіння і зберегти його чистим;

На вітрині “Магії Краси” представлені інструменти в різному колірному виконанні і комплектації. Так, в цьому каталозі можна купити поштучні варіанти. Також, можна придбати ножиці Естет в наборах. В комплекті до деяких моделей додається заточка.

Як доглядати за ножицями

Всі моделі ножиць вимагають постійного догляду. Всі моделі ножиць вимагають постійного догляду. Після кожної стрижки проводиться дезінфекція і сушка інструменту. Необхідно оберігати ножиці від падінь і зберігати в спеціальному чохлі.

Заточка лез і регулювання гвинта проводиться тільки в майстернях.