Продавець Магія Краси розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3474 відгуків
Все для професійної діяльності
+380 (93) 007-57-55
+380 (98) 007-57-55

Електрообладнання для депіляції та парафінотерапії

Сучасні косметологічні процедури, такі як депіляція та парафінотерапія, потребує не лише навичок роботи, але і придбання витратних матеріалів - воску для депіляції, парафіну П-1 та П-2, девайсів. Навколо простих процедур виникає маса питань. Деякі переживають, що вони можуть завдати непоправної шкоди організму, інші, навпаки, агітують скористатися ними кожному. Обидва підходи є недосконалими, оскільки і депіляція та парафінотерапія мають обмеження та особливості. Ми вирішили назавжди розвіятися міфи і відповісти на найпоширеніші питання про косметологічних процедурах.

Питання-відповідьВоскоплав баночний PRO-WAX 100

Ефективна епіляція? Питання щодо ефективності тієї чи іншої косметологічної процедури не мають єдиної відповіді. Будь-які маніпуляції з тілом людини мають індивідуальний ефект. Перед тим, як купити набір для депіляції в особисте користування, краще відвідати кілька сеансів в салоні краси. Чому? По-перше, кожна людина має свій больовий поріг. Відомо, що депіляція – чутлива процедура. Слово «хвороблива» некоректно вживати, оскільки більше половини представниць прекрасної статі відчувають лише дискомфорт. Провівши процедуру вдома, не маючи воскоплава касетного та іншого професійного обладнання, можна назавжди відбити охоту видаляти волосся. По-друге, деякі дівчата стикаються з алергічними реакціями на матеріал. І третє – далеко не у кожного вийде позбутися небажаної рослинності з першого разу. Невдачі, які осягають новачків, нерідко стають приводом «зав'язати» з домашніми процедурами.

Важливо якість обладнання для депіляції та парафінотерапії і зробить цю процедуру ефективніше? Так, краще віддавати перевагу перевіреним фірмам-виробникам. Проте, нарівні з цим, важливу роль відіграють навички. Плавлення матеріалів – складний процес, який вимагає досвіду. Якщо не стежити за температурою воску або парафіну, можна отримати опіки.

Як часто можна робити парафінотерапію і депіляцію? Якщо мова йде про видалення волосся, то в середньому процедура повторюється через кожні 2-3 тижні – у міру появи нових волосків. Деяким дівчатам потрібно частіше повторювати маніпуляції, інші ж після 5 сеансів відзначають, що волосся росте значно повільніше і пара тижнів перерви множиться на два. Що стосується парафінотерапії, то парафінову ванночку для рук можна робити 3-4 рази в тиждень в разі, якщо дівчина 0 володарка сухої шкіри 1-2, якщо шкіра схильна до жирності.

Який курс парафінотерапії? Тривалість процедур для досягнення максимального ефекту – 10-15. Повторювати курс рекомендують до п'яти разів на рік.

чи Існують протипоказання для парафінотерапії? Бажаючи набір для парафінотерапії купити в Україні в особисте користування, варто переконатися, що вашому здоров'ю нічого не загрожує. Тому, варто уважно вивчити список захворювань, при якому заборонено вплив гарячого воску або парафіну:

  • інфекційні захворювання;

  • ураження шкіри та відкриті рани;

  • гнійні захворювання шкіри;

  • хронічні серцево-судинні захворювання;

  • бронхіальна астма;

  • гіпертензія;

  • варикозне розширення вен;

  • цукровий діабет;

  • епілепсія.

Економна процедура? Закуповуючи обладнання для парафінотерапії, багатьох цікавить, в якій кількості воно знадобиться. Стандартна ванна вміщає в себе близько 2 кілограм парафіну. Фахівці радять заповнювати її під час процедури хоча б наполовину, тобто знадобиться 1 кілограм. Однак, витрата набагато менший.  150-200 грам дійсно витратиться, решта ж маса може бути використана і розігріта на парафиноплаве касетному повторно.

Які ще матеріалу, крім парафіну, знадобляться? Крім расходников, потрібен ще набір косметики, яка використовується до і після процедури. Перед тим, як наносити парафін на шкіру, вона має бути повністю очищена. Для цього краще скористатися скрабом або пілінгом. Також у продажу, крім самого парафіну, присутні креми і сироватки.

Як видалити залишки парафіну від девайсів? Якщо ви вже купили парафиноплав в Одесі або іншому місті України, то можете бути впевнені в тому, що парафін легко очиститися з його поверхні. Однак доведеться придбати спеціальні засоби, які коштують недорого, та й витрата у них мінімальний.

Знижується ефективність процедури, якщо її проводити в домашніх умовах? У разі, якщо воскоплав для парафінотерапії придбати в особисте користування, стежити за якістю матеріалів і отримати базові навички роботи, ефективність парафінотерапії вдома не буде відрізнятися від салонної процедури.   

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner