Продавець Магія Краси розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3474 відгуків
Все для професійної діяльності
+380 (93) 007-57-55
+380 (98) 007-57-55

Парафін

В 1950 році кошти для парафінотерапії ставилися до медичних препаратів, оскільки сама процедура носила виключно лікувальний характер. Її призначали при болях в суглобах, для швидкого загоєння ран, в якості обігріву при простудних захворюваннях. Тільки з 1980 року процедура з'явилася в салонах косметології. Що являє собою парафінотерапія і кому вона показана – розповімо в нашій статті.

Суть процедури та її особливостіПарафін

Один з напрямків фізіотерапії, де використовується не тільки сам матеріал, але і парафинотопки і воскоплави називається парафинотерапией. Парафін був обраний невипадково. Він швидко нагрівається і тримає температуру, здатний обволікати шкіру, після чого застигати. Таким чином тепло буде надходити в бажану точку. Матеріал наноситься в кілька шарів, після чого ділянку слід покрити поліетиленом і рушником.

Зазвичай купується парафін для парафінотерапії оптом, оскільки процедура призначена не тільки для рук та обличчя, але і для спини. Вплив тепла не тільки відкриває пори, але і підсилює циркуляцію крові, обмінні процеси і регенерацію. Відразу після процедури неважко помітити, як шкіра стає м'якою і зволоженої. При регулярному впливі розсмоктуються рубці, йдуть запальні процеси в суглобах.  

Серед переваг косметичного парафіну можна виділити цілий ряд корисних властивостей. А саме:

  1. Видалення відмерлих клітин.

  2. Пом'якшення пересушених ділянок шкіри рук, ліктів, ніг.

  3. Зняття больових синдромів у суглобах.

  4. Розслаблення м'язових затисків.

  5. Використання в якості розслабляючого етапу перед масажем.

  6. Додання свіжого вигляду шкірі особи.

  7. Зняття набряків і розгладження дрібних зморшок.

При цьому, сам парафін для парафінотерапії не має недоліків. Існує лише перелік захворювань, при яких не рекомендують проводити дану процедуру:

  • дерматоз;

  • стенокардія;

  • цукровий діабет;

  • варикоз;

  • астма;

  • інфекції шкірних покривів.

Вибір парафіну для процедури

Для того, чтобы провести процедуру в салоне или домашних условиях, необходимо купить парафин косметический П-1 или П-2. Это обозначение материала без каких-либо примесей и добавок. Температура плавления такого парафина составляет около 50 градусов по Цельсию. Помимо классического состава, в продаже можно встретить изделия с добавлением меда, эфирных масел, алоэ и даже фруктов. Для изменения оттенка могут быть использованы красители. Якщо необхідно купити парафін для рук, обличчя чи всього тіла, то краще вибирати виробників, які не додають синтетичних компонентів до складу. Інакше існує ризик виникнення алергічних реакцій. Примітно, що парафін дозволяється використовувати повторно.

Форма випуску парафіну:

  • ванночка;

  • пакет;

  • спрей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner