

Настільна лампа LED Delux TF-120 7W біла (сенсор-4 рівні яскравості)
Технічні характеристики
| Виробник | Delux , TF-120 |
| Висота (мм) | 385 мм |
| Довжина (мм) | 385 мм |
| Ширина (мм) | 135 мм |
| Місце кріплення | настільний світильник |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність (Вт) | 7W |
| Джерело світла | світлодіодний модуль (LED) |
| Світловий потік (лм) | 480Лм |
| Колірна температура (К) | 5000 К |
| Ступінь пиловологозахисту | IP20 |
|
Колір Вимикач |
білий, чорний вимикач сенсорний - 4 рівні яскравості |
| Комплектація | у зборі |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



